Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmanınızı artıracak bir eser: "Derin düşünmek"
#1
İMANINIZI ARTTIRACAK BİR ESER: "DERİN DÜŞÜNMEK"Onlar, ayakta iken, otururken, yan yatarken Allah'ı zikrederler ve göklerin ve yerin yaratılışı konusunda düşünürler. (Ve derler kiSmile "Rabbimiz, sen bunu boşuna yaratmadın. Sen pek yücesin, bizi ateşin azabından koru." (Al-i İmran Suresi, 191)
Allah'ı ve onun ayetlerini düşünmek sürekli bir ibadettir. Yukarıdaki ayette de bildirildiği gibi, mümin bunu her an yapar. Aklında her an Allah'ın büyüklüğü, O'nun herşeyi sarıp kuşattığı, herşeyin sahibi olduğu vardır. Kitap okurken görmesini sağlayan gözleri verenin, müzik dinlerken melodileri yaratanın, ilaç içerken şifa verecek olanın, uyurken tekrar kendisini uykudan uyandıracak olanın Allah olduğunu bilir. 

Harun Yahya'nın "Derin Düşünmek" adlı eseri de insanlara düşünme konusunda yardımcı olmak, günlük yaşamda düşünmeden üzerinden geçilip gidilen detayların aslında ne kadar önemli olabildiğini hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. 

Bu kitabı okuyan bir okuyucu da kitabın kendi düşünce dünyasına katkılarını şu sözleriyle dile getirmiştir: 

"Şunu belirtmek isterim ki "Derin Düşünmek" adlı eserinizle tüm hayatım değişti. Bu kitap beni etrafımızı saran detayları düşünmeye sevk etti ve aynı zamanda imanımı kuvvetlendirdi. Bu başarılı çalışmalarınızı sürdürmenizi temenni ediyorum." (İnternetteki Amazon Kitabevine İngiltere'den yorum yazan Noaman Qureshi)
Siz de düşünmemekten kaynaklanan derin gaflet perdesinden sıyrılmak için bu eseri geç kalmadan okuyun.
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
İmanınızı artıracak bir eser: "Derin düşünmek" - Yazar: Aslan61 - 14-11-2015, Saat: 00:18

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi